Piątek, 13.12.2019
Name days: Otylia / Juliusz / Łucja
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

SALA

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy

Iwona Pussak

środa

12.45 – 13.30

9

zajęcia instrumentalne (dzwonki)

Beata Szczepaniak

wtorek 12.45 – 13.30

 

2

zajęcia artystyczne (tańce, teatr, plastyczne)

Monika Rogalska

czwartek 12.45 – 14.30

 

1

kółko matematyczno- informatyczne klasy II – III

Małgorzata Nowak

wtorek 12.45 – 13.30

6 lub 10A

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

Jolanta Jackowiak

piątek 12.45 – 13.30

5

kółko artystyczne (plastyczne, recytatorskie, tańce)

Jolanta Jackowiak

poniedziałek 12.45 – 13.30

5

gimnastyka korekcyjna klasy I-III

Damian Woś

środa 12.45 – 13.30

środa 13.40 – 14.25

sala gimnastyki korekcyjnej

 

zajęcia sportowe – badminton

Dariusz Więcław

wtorek 14.30 – 15.15

hala

zajęcia sportowe – gry zespołowe

Monika Zaprzelska

środa 14.30 – 15.15

hala

zajęcia sportowe – piłka ręczna

Ryszard Tomczak

środa 14.30 – 15.15

hala

zajęcia sportowe – gry zespołowe

Damian Woś

czwartek 14.30 – 15.15

hala

kółko języka angielskiego

Jakub Pankowski

piątek 14.30 – 15.15

20

kółko działań kreatywnych

Marzena Grzegorczyk

poniedziałek 13.40 – 14.25

10A lub 17

kółko języka polskiego

Kamila Czaplicka

wtorek 14.40 – 15.15

24

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze klasy V i VI

Agnieszka Kuncewicz

czwartek 14.30 – 15.15

 

klasy V i VI co drugi tydzień

23

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze klasy VII

Mariola Jakubowska

wtorek 14.30 – 15.15

20

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze klasy VIII

Wiesława Ziobro

poniedziałek 7.10 – 7.55        VIIIB

środa 13.45 – 14.30               VIIIA

co drugi tydzień

20

zajęcia instrumentalne (dzwonki)

Katarzyna Jasińska

czwartek 14.30 – 15.15

8

zajęcia plastyczne

Katarzyna Jasińska

wtorek 14.30 – 15.15

8

zajęcia taneczne

Monika Zaprzelska

czwartek 15.30 – 16.15

hala

Galeria Zdjęć