Czwartek, 4.6.2020
Name days: Karol / Franciszek
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

"Jestem bezpieczny na drodze"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     W dniu 14 maja kilku uczniów z klas drugich uczestniczyło w uroczystości podsumowania wyników Gminnego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Jestem bezpieczny na drodze”, która odbyła się w SP im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych. Każdy z uczniów biorących udział w konkursie, wykonał pracę plastyczną oraz napisał kilka zdań związanych ze swoim dziełem. Pierwsze i drugie miejsce zdobyli uczniowie z naszej szkoły - Oliwier Cybulski z kl. 2b (Im.) i Maja Wilczyńska z kl. 2a  (IIm.), specjalne wyróżnienie otrzymała Alicja Koźlik z kl. 2a. Jesteśmy dumni z naszych uczniów.

                                                                                                                             M. Rogalska 


Galeria Zdjęć