Czwartek, 20.6.2019
Name days: Bogna / Bożena / Rafał
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Wg harmonogramu ustalonego z dyrektorem biblioteki (po zajęciach szkolnych i w ferie)

Zajęcia artystyczne w Bibliotece Publicznej

Biblioteka Publiczna w Nowych Skalmierzycach

Sylwia Fenger

PONIEDZIAŁEK

GODZINA

NAZWA ZAJĘĆ

SALA

NAUCZYCIEL

7.10 – 7.55

Zajęcia z uczniem zdolnym i mającym trudności w nauce (historia)

26

Katarzyna Orzechowska

8.00 – 8.45

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (przyroda)

9

Dorota Białoskórska

8.00 – 8.45

Gimnastyka korekcyjna

sala gimnastyki korekcyjnej

Ewelina Micuła

11.45 – 12.30

Zajęcia z uczniem mającym trudności w nauce

16

Joanna Marciniak

12.45 – 13.30

Zajęcia z uczniem zdolnym i  mającym trudności w nauce

5

Danuta Woźniak

13.00 – 14.00

Kółko artystyczne

mała świetlica

Kinga Ignaszak

13.30 – 14.30

„Klub ciekawych”

9

Stefania Paluch

13.35 – 14.20

Kółko matematyczno - informatyczne

6

Małgorzata Nowak

13.40 – 14.25

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

21

Alicja Bielan

13.40 – 15.20

English Club

22

Jakub Pankowski

14.00 – 15.00

Zajęcia sportowe

hala sportowa

Damian Woś

14.30 – 15.15

Kółko przyrodnicze

13

Dorota Białoskórska

14.30 – 16.00

Akademia Umiejętności Matematycznych

14

Magdalena Bogucka

14.30 – 15.15

Zajęcia taneczne

sala gimnastyczna

Izabela Garncarek - Duleba

14.30 – 16.00

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (matematyka)

20

Mariola Jakubowska

15.15 – 16.00

Zajęcia z kultury żywego słowa

gabinet logopedy

Jolanta Badnarek

WTOREK

GODZINA

NAZWA ZAJĘĆ

SALA

NAUCZYCIEL

7.10 – 7.55

Gimnastyka korekcyjna

sala gimnastyki korekcyjnej

Damian Woś

8.00 – 8.45

Zajęcia z uczniem mającym trudności w nauce

6

Małgorzata Nowak

8.55 – 9.40

Kółko gier planszowych

16

Joanna Marciniak

12.45 – 13.30

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

2

Jolanta Jackowiak

13.00 – 14.00

Kółko artystyczne

mała świetlica

Kinga Ignaszak

13.40 – 15.10

Zajęcia plastyczne

23

Katarzyna Jasińska

13.40 – 15.10

Zajęcia z uczniem zdolnym i mającym trudności w nauce (j. polski)

21

Daria Musiał

14.30 – 16.00

Zajęcia z matematyki dla klas IV

14

Agnieszka Kuncewicz

16.00 – 17.00

Zajęcia sportowe

hala (stadion)

Izabela Garncarek - Duleba

ŚRODA

GODZINA

NAZWA ZAJĘĆ

SALA

NAUCZYCIEL

7.10 – 7.55

Zajęcia z języka niemieckiego

14

Monika Zaprzelska

8.00 – 8.45

Kółko języka angielskiego

15

Krzysztof Kwiatkowski

11.45 – 12.30

Zajęcia z uczniem zdolnym

1

Iwona Pussak

12.30 – 13.15

Kółko „Małego Europejczyka”

16

Iwona Pussak

12.30 – 13.15

Zabawy i tańce na TUPANIE

1

Monika Rogalska

12.45 – 14.15

Zajęcia z grupą dzieci z „świetlicy małej”

mała świetlica

Katarzyna Łukasik

12.45 – 13.30

Kółko plastyczne

5

Danuta Woźniak

13.00 – 14.00

Kółko artystyczne

mała świetlica

Kinga Ignaszak

13.40 – 14.25

Zespół muzyczny

23

Katarzyna Jasińska

13.40 – 14.25

Zajęcia z uczniem zdolnym i mającym trudności w nauce (historia)

26

Katarzyna Orzechowska

13.40 – 14.25

Zespół muzyczny (dzwonki)

2

Beata Szczepaniak

13.40 – 14.25

Zajęcia z uczniem mającym trudności w nauce

8

Maria Szwałek

14.25 – 15.25

Warsztaty dziennikarskie

17

Kamila Czaplicka

14.30 – 16.00 (co 2 tygodnie)

Kółko „Chemia i fizyka doświadczalnie”

10

Paweł Sobański

CZWARTEK

GODZINA

NAZWA ZAJĘĆ

SALA

NAUCZYCIEL

8.00 – 8.45

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

21

Alicja Bielan

11.45 – 12.30

Zajęcia z uczniem zdolnym i mającym trudności w nauce

2

Beata Szczepaniak

11.45 – 12.30

Zajęcia ruchowe

sala gimnastyki korekcyjnej

Monika Zaprzelska

12.45 – 13.30

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (j. polski)

24

Kamila Czaplicka

12.45 – 14.15

Chór szkolny

1

Justyna Gawrońska - Kierzek

13.00 – 14.00

Kółko artystyczne

mała świetlica

Kinga Ignaszak

13.40 – 14.25

Kółko przyrodniczo - ekologiczne

8

Maria Szwałek

13.40 – 15.15

e-kółko „Programować każdy może”

11/17

Marzena Grzegorczyk

14.30 – 15.15

Zajęcia sportowe

sala gimnastyczna

Monika Zaprzelska

PIĄTEK

GODZINA

NAZWA ZAJĘĆ

SALA

NAUCZYCIEL

7.10 – 7.55

Zespół muzyczny

23

Katarzyna Jasińska

7.30 – 8.00

Zajęcia dla zainteresowanych. Biologia kl. VIIB

13

Iwona Liebert

12.45 – 13.30

Zajęcia rozwijające umiejętności z języka angielskiego

11

Karolina Pakuła

13.30 – 15.00

Chór szkolny

sala gimnastyczna

Justyna Gawrońska - Kierzek

13.30 – 14.00

Zajęcia dla zainteresowanych. Geografia kl. VII

13

Ewa Kukułka

13.40 – 14.25

Kółko przyrodnicze „Mali tropiciele przyrody”

3

Jolanta Jackowiak

Galeria Zdjęć