
26.06.2026 r. to data, dobrze wróżąca na wakacje, które dziś wspólnie rozpoczęliśmy. 187 dni nauki, projektów, konkursów, zwodów, edukacyjnych inicjatyw… przełożyły się dziś na świadectwa z promocją do kolejnej klasy.
Z rąk Pani Dyrektor Anny Narewskiej uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, statuetki „orłów”. Nie wszystko da się opisać nagrodami, ważny jest każdy sukces, każdy krok do przodu, nawet ten najmniejszy! Sponsorami nagród była niezawodna Rada Rodziców.
Życzymy super wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!
P.S. My już za Wami tęsknimy!