Piątek, 29.9.2023
Name days: Michalina / Michał / Rafał
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW KLAS III

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

28 listopada już po raz dwudziesty trzeci odbył się w naszej szkole konkurs ortograficzny dla uczniów klas trzecich. Do rywalizacji przystąpili: Michał Ciołek, Jakub Grzeszczyk, Franciszek Nagel, Agata Palat i Julia Wiatrzyk z klasy 3a oraz Adam Banasiak, Szymon Baranek, Iga Holajda, Aleksandra Kubica i Kamil Lewandowski z klasy 3b. Uczestników powitała i życzyła powodzenia pani wicedyrektor Jolanta Szczepaniak. Uczniowie w skupieniu przystąpili do rozwiązywania testu. Po dokładnej analizie i podsumowaniu punktacji komisja wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Michał Ciołek kl. 3a

II miejsce – Franciszek Nagel kl. 3a i Agata Palat kl. 3a

III miejsce – Julia Wiatrzyk kl. 3a

Laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Dyplomy i nagrody dla zwycięzców i pozostałych uczestników konkursu, które ufundowała Rada Rodziców z naszej szkoły, zostaną wręczone na apelu w miesiącu grudniu.

                                                                                                                                     Iwona Pussak 
Galeria Zdjęć