Wtorek, 3.9.2019
Name days: Antoni / Izabela / Szymon
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

"Światełko do nieba"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     W niedzielę 13 stycznia odbył się 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza szkoła tradycyjnie już brała udział w zbiórce pieniędzy, w tym roku  na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Wolontariuszami byli: Kamil Adamczewski, Karolina Łuczak, Zuzanna Czaplicka, Eryk Trzciński, Emilia Jędraszek, Jakub Gabiś, Aleksandra Szczepaniak, Ewelina Biniek, Jagoda Gac i Tomasz Woźniak.

    Cieszy nas wspaniała postawa tych uczniów, którzy z wielkim oddaniem i zaangażowaniem, starali się zebrać jak najwięcej funduszy przeznaczonych na ratowanie zdrowia i życia najmłodszych. Jesteśmy z Was dumni.

   Dziękujemy również dzieciom, które wystąpiły w programie artystycznym przedstawionym w „STARYM  KINIE”, to jest Piotrusiowi Kubiakowi oraz uczennicom z klasy 6a, które wykonały piękny „Taniec z piłkami”.

    Kwota zebrana przez wolontariuszy z naszej szkoły to:     4.740,16 złotych   

                                                                                                                Jolanta Jackowiak, Katarzyna Jasińska 

 

 

 

 Grafika nagłówkowa: https://www.google.com/search?q=wośp+logo&biw=1366&bih=657&tbm

Galeria Zdjęć