Czwartek, 22.8.2019
Name days: Cezary / Maria
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Zestawienie rok szkolny 2012/2013

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

 

Julia Witczak kl. IIc - I miejsce w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w Szachach Indywidualnych

 

Zofia Krawczyk kl. IIc - III miejsce w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w Szachach Indywidualnych

 

Szymon Kubiak kl. VIc - zakwalifikowanie się do finałuWojewódzkiego Konkursu
Nikodem Wojdziak kl. VIa   Humanistycznego
 

   

 

Michał Tuczyński kl. VIa    - zakwalifikowanie się do etapu

Franciszek Górny kl. VIa      rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Maja Miądowicz kl. IIIa        I miejsce w X Gminnym Konkursie Plastyczno – Technicznym „Ozdoba świąteczna”

 

Karolina Jeżewska kl. IIIc - nagroda w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „Świat dziecka w obrazach”

 

Oliwia Klar kl. IIc - I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich w Kaliszu

 

Agata Skupin kl. Ia - Grand Prix w Gminnym Konkursie Plastyczno – Technicznym „Ozdoba świąteczna”    

 

Wiktoria Choniawko kl. Ib -II miejsce w X Gminnym Konkursie Plastyczno – Technicznym „Ozdoba świąteczna”

Natalia Lewandowska kl. IIIb - III miejsce w X Gminnym Konkursie

Wiktoria Frątczak kl. IIa           Plastyczno – Technicznym „Ozdoba świąteczna”

 

Szymon Kubiak kl. VIc     -     zakwalifikowanie się do etapu

Franciszek Górny kl. VIa        rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Michał Tuczyński kl. VIa

Iga Woźniak kl. VIa

Michał Stencel kl. VIa  

 

Julia Setecka kl. Vc - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim o Tematyce Patriotycznej

 

Julia Michalak kl. IVc - wyróżnienie w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „Moja bezpieczna droga do szkoły”

Anna Muzyka kl. Va - III miejsce w Gminnym Konkursie Fotograficznym „Pokochaj Kundelka”

 

Kamil Stasiak kl. IVc - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Fotograficznym „Pokochaj Kundelka”

 

Jakub Pawlak kl. IIa - zakwalifikowanie pracy do wystawy w V Międzygminnym Konkursie Plastycznym
                                 „Szczęśliwa rodzina, szczęśliwy świat”

 

Zofia Kucharska kl. IVb - zakwalifikowanie do etapu rejonowego w XVII Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce

 

Sportowa reprezentacja szkoły  - I miejsce w Mistrzostwach Gminy w   Sztafetowych Biegach Przełajowych                                


Sportowa reprezentacja     -   IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w

szkoły                                     Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Sportowa reprezentacja     -   I miejsce w Mistrzostwach Gminy w

szkoły                                     Badmintonie Drużynowym Chłopców

 

Sportowa reprezentacja    -    III miejsce w Mistrzostwach Gminy w

szkoły                                     Badmintonie Drużynowym Dziewcząt

 

Sportowa reprezentacja     -   V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w

szkoły                                     Badmintonie Drużynowym Chłopców

 

Sportowa reprezentacja     -   II miejsce w Mistrzostwach Gminy w

szkoły                                     Tenisie Stołowym Chłopców

 

Sportowa reprezentacja     -   I miejsce w Mistrzostwach Gminy w

szkoły                                     Piłce Nożnej

 

Sportowa reprezentacja     -   IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w

szkoły                                     Piłce Nożnej

 

Paulina Biernat kl. IVc       -    I miejsce w Mistrzostwach Gminy w

Zofia Górna kl. Va            -      Szachach Drużynowych

Dawid Liberski kl. IVa       -    III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w

Wiktor Orzechowski kl. Va  - Szachach Drużynowych

 

Wiktor Orzechowski kl. Va  - I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Szachach Indywidualnych

 

Paulina Biernat kl. IVc     -      II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Szachach Indywidualnych

 

Dawid Liberski kl. IVa      -     IV miejsce w Mistrzostwach Gminy w Szachach Indywidualnych

 

 

Kamil Stasiak kl. IVc      -       laureaci Konkursu „Drapieżne oblicza

Dawid Walkowiak kl. IVa       Ziemi” (półfinał), XIV edycja ogólnopolskiego i VII edycja polsko-litewskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”

 

Zofia Górna kl. Va           -       I miejsce na Gminnym Festiwalu Piosenki „Radosne nutki”

 

Szymon Jędraszek kl. Vc    - wyróżnienie na Gminnym Festiwalu Piosenki „Radosne nutki”

 

Zofia Górna kl. Va            -      I miejsce w Gminnym Konkursie

Agata Florczak kl. Va               Ortograficznym

Sara Miądowicz kl. Va

 

Wiktoria Kałuża kl. IIIa       -    I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Michalina Przybyła kl. IIIc    

Jagoda Pływaczyk kl. IIIc

 

Zofia Górna kl. Va        -          III miejsce w Konkursie Piosenki Niemieckiej i Angielskiej w Kaliszu

 

Muzyka Anna kl. Va   -  wyróżnienie w Konkursie Piosenki Niemieckiej i Angielskiej w Kaliszu

 

Nikodem Wojdziak kl. VIa   -  II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego z Kalisza i okolic

 

Maja Miądowicz kl. IIIa    -       I miejsce w X Gminnym Konkursie Plastyczno – Technicznym „Ozdoba świąteczna”

 

SZKOŁA                     -             II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Inicjatyw Edukacyjnych w ramach programu „Twoje dane – twoja sprawa” pod patronatem GIODO

 

SZKOŁA                 -                 VI miejsce w rankingu szkół konkursowych w Polsce biorących udział w IV Ogólnopolskim Multimedialnym Konkursie Językowym Funenglish.pl

 

Zofia Górna kl. Va        -          I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Niech nasza droga będzie wspólna”

 

Weronika Kąkol kl. IIIc       -   I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „Łamigłówki matematyczne”

Mikołaj Chlasta kl. IIIa       -    II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „Łamigłówki matematyczne”

 

Zuzanna Pawlak kl. IIIa   -       III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „Łamigłówki matematyczne”

 

Zofia Górna kl. Va             -     II miejsce w Gminnym Konkursie o Pióro Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce

 

Nikodem Wojdziak kl. VIa  -   finaliści etapu wojewódzkiego

Szymon Kubiak kl. VIc      Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego

 

Sportowa reprezentacja    -    I miejsce Grand Prix w Czwórboju

szkoły     Lekkoatletycznym

Sportowa reprezentacja   -     III miejsce dziewcząt i IV miejsce

Szkoły                                     chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

 

Szymon Jędraszek kl. Vc    -  I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych

 

Gracjan Malinowski kl. Va  - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych

 

Gabriela Stawicka kl. VIa    -  II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych

 

Kacper Bałamącek kl. IVc  -   IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych

 

Galeria Zdjęć