Poniedziałek, 27.5.2019
Name days: Juliusz / Jan / Magdalena
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Zestawienie rok szkolny 2013/2014

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Zofia Kucharska - laureatka etapu powiatowego XVIII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

Zuzanna Czaplicka - II miejsce w Gminnym Konkursie o Magdalena Kałuża Janie Pawle II

Wiktor Orzechowski - III miejsce w Diecezjalnym Konkursie o Piśmie Świętym

Zofia Górna,Kinga Budzik - wyróżnienia w Diecezjalnym Konkursie Poetyckim o roli Jana Pawła II w rodzinie

Jakub Grzegorek -  I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Pomnik Powstańców Wielkopolskich w zimowej szacie”

Wiktoria Frątczak - II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Pomnik Powstańców Wielkopolskich w zimowej szacie”


Zofia Górna,Agata Florczak,Gabriela Rataj -  II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Zuzanna Czaplicka, Marek AdamskMaciej Woźniak - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Zofia Górna - zakwalifikowanie się do finału Powiatowego Konkursu Ortograficznego

Sportowa reprezentacja szkoły -  I miejsce w Gminnych Zawodach w Piłce Nożnej Halowej

Sportowa reprezentacja szkoły - II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Halowej

Sportowa reprezentacja szkoły - I miejsce w Gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych

Sportowa reprezentacja szkoły - III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

Sportowa reprezentacja szkoły - I miejsce w Gminnych Zawodach w Badmintonie Drużynowym Chłopców

Sportowa reprezentacja szkoły - II miejsce w Gminnych Zawodach w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt

Sportowa reprezentacja szkoły - III miejsce w Powiatowych Zawodach w Badmintonie Drużynowym Chłopców

Wiktor Orzechowski, Zofia GórnaPaulina Biernat  - I miejsce w Gminnych Zawodach Dawid Liberski w Szachach Drużynowych

Sportowa reprezentacja szkoły - I miejsce w Gminnych Zawodach w Piłce Ręcznej Chłopców

Sportowa reprezentacja szkoły - II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej Chłopców

Sportowa reprezentacja szkoły - II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Sportowa reprezentacja szkoły - II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Kalisza w Mini Piłce Siatkowej

SZKOŁA - I miejsce w ogólnopolskim w konkursie zorganizowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych w ramach programu „Twoje dane – Twoja sprawa”

SZKOŁA - nagroda specjalna Ministra Administracji i Cyfryzacji – Ogólnopolski Program Edukacyjny „Twoje dane – twoja sprawa”

Julia Kałuża - I miejsce w XIV Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Radosne nutki”

Kinga Winter i grupa Dzwoneczki” - wyróżnienie w XIV Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Radosne nutki”

Dominika Myzia - wyróżnienie w XIV Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Radosne nutki”

Wiktoria Jarosik, Jagoda Puchalska, Maria Bieniecka - II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Znajomości Lektur „Między słowami, przygoda z lekturami”

Zofia Kucharska -  finalistka Powiatowego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

Agata Florczak - II miejsce w Konkursie Poezji Pisanej i Recytowanej o Pióro Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce

Weronika Kąkol, Dawid Libersk-  laureaci Konkursu Poezji Pisanej i Recytowanej o Pióro Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce

Galeria Zdjęć