Środa, 27.5.2020
Name days: Juliusz / Jan / Magdalena
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Z nowym rokiem, nowym...

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym 2012/2013 zabrzmiał w murach naszej szkoły 1 września o godz. 9.00. Na uroczystość inauguracji przybyli uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne. Pani Dyrektor na początku akademii powitała wszystkich obecnych. Pani Pedagog poinformowała o zmianach organizacyjnych. Ostatnim elementem spotkania był powitanie klas pierwszych oraz uroczyste wejście w mury naszej szkoły.

Śmiech, gwar ale również troska czy damy sobie radę? Wspólnymi siłami pokonamy trudności!

Wszystkim uczniom życzymy nowych pomysłów, wytwałości w osiąganiu zaplanowanych celów!

...nauka prowadzi nas do zrozumienia tego, jaki jest świat, a nie tego, jaki chcielibyśmy, by był...

Carl Sagan
Galeria Zdjęć