Poniedziałek, 15.7.2024
Name days: Henryk / Anna / Włodzimierz
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Nowych Skalmierzycach

Stypendia Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W piątkowe popołudnie, 27 października bieżącego roku, na naszej hali miała miejsce Gala, podczas której Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Jerzy Łukasz Walczak wręczył wyróżnienia. Wyróżnienia otrzymali uczniowie z terenu naszej gminy, w tym uczniowie naszej szkoły. Cały rok pracowali na wyróżnienia sportowe, artystyczne i naukowe. Pan Burmistrz docenił również pracę dyrektorów szkół i nauczycieli. 

Wszystkim wyróżnionym ucznuim gratulujemy! Życzymy kolejnych sukcesów!. Bądźcie motywacją dla swoich rówieśników!

Ogromnie gratulujemy naszej Pani Dyrektor! 


Galeria Zdjęć